
€ 477,94 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Compact ontwerp met thermische beveiliging. Verlengt de levensduur van het element en zorgt voor maximale efficiëntie.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat Lynx 400 dubbele elektrische kookplaat LBR2 |
| Korte omschrijving | 2 x 1500W |
| Volledige omschrijving | Compact ontwerp met thermische beveiliging. Verlengt de levensduur van het element en zorgt voor maximale efficiëntie. |
| Producttype | Kookplaten |
| Afmetingen | 12(h) x 56,5(b) x 40(d)cm |
| Diepte | 400 |
| Hoogte | 120 |
| Breedte | 565 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5056105101079 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 9,7kg |
| Bijpassende knopen | Compact ontwerp - ideale werkhoogte in combinatie met een standaard 900mm hoog werkblad |
| Unisex pasvorm | Direct klaar voor gebruik, geen montage vereist |
| Thermometerzakje en borstzak | 180mm kookoppervlak is eenvoudig te reinigen |
| Dubbele sluiting | Traploos instelbare temperatuur |
| Omgeslagen manchetten | Vermindert automatisch de output bij droogkoken of verwijderen van de pan, waardoor het apparaat langer meegaat |
| Kleur | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cb999+f148.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_f148.pdf |