
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Warmhoudbak voor frites en andere gerechten met sudderregeling. Houd ca. 2,5kg frites, broodjes en dergelijke tot 20 minuten op serveertemperatuur. Eenvoudig schoon te maken met scharnierend deksel, lekplaat en uitneembaar binnenwerk.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat Lynx 400 elektrische frites warmhoudbak LCS |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 2,5kg |
| Volledige omschrijving | Warmhoudbak voor frites en andere gerechten met sudderregeling. Houd ca. 2,5kg frites, broodjes en dergelijke tot 20 minuten op serveertemperatuur. Eenvoudig schoon te maken met scharnierend deksel, lekplaat en uitneembaar binnenwerk. |
| Producttype | Frites warmhoudapparaten |
| Afmetingen | 23,2(h) x 28,5(b) x 40(d)cm |
| Diepte | 400 |
| Hoogte | 232 |
| Breedte | 285 |
| Materiaal | RVS 18/0 |
| Productmateriaal | RVS 18/0 |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Stroomverbruik | 250 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5056105101055 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 6,7kg |
| Bijpassende knopen | Ideaal om frites en andere frituurproducten tot 20 minuten op de perfecte serveertemperatuur te houden |
| Unisex pasvorm | Deksel is vast te zetten voor eenvoudige toegang |
| Lange mouw | Direct klaar voor gebruik, geen montage vereist |
| Thermometerzakje en borstzak | Geperforeerde lekplaat voert vet af zodat het eten krokant blijft |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig schoon te maken - verwijderbare lekplaat en binnenwerk |
| Omgeslagen manchetten | Instelbare temperatuur |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cb112.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cb112.pdf |