
€ 1.773,85 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vrijstaande merchandiser met roterend rek om eten te etaleren. Met bevochtiger zodat voedsel langer vers blijft. Zijpanelen van gehard glas en scharnierende deur met koelblijvend handvat.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat pizza warmhoudvitrine UM50 |
| Korte omschrijving | 3 etages | Capaciteit: 3x 35cm pizza |
| Volledige omschrijving | Vrijstaande merchandiser met roterend rek om eten te etaleren. Met bevochtiger zodat voedsel langer vers blijft. Zijpanelen van gehard glas en scharnierende deur met koelblijvend handvat. |
| Producttype | Warmhoudvitrines |
| Afmetingen | 78,3(h) x 56,2(b) x 56,2(d)cm |
| Diepte | 562 |
| Hoogte | 783 |
| Breedte | 562 |
| Materiaal | RVS & gehard glas |
| Productmateriaal | RVS & gehard glas |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 1500W, 230V, 7A. IP beoordeling: 21 |
| Stroomverbruik | 1500 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Jawohl |
| Temperatuurbereik | +72°C tot +95°C |
| Leveranciersreferentie | UM50 |
| EAN / Barcode | 5056105104438 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 46,6kg |
| Bijpassende knopen | Sterke RVS constructie - hygiënisch en gemakkelijk schoon te maken |
| Unisex pasvorm | Veilig en efficiënt in gebruik - zijpanelen van gehard glas, deur met veiligheidsglas en koelblijvende handgrepen |
| Lange mouw | De vitrine behoudt vocht in het eten, waardoor het langer goed blijft en u minder weg hoeft te gooien |
| Klassieke pasvorm | Diffuus licht geeft een aantrekkelijke gloed |
| Extra gegevens 5 | Door de gebruiker vervangbare gloeilampen en verwijderbaar bedieningspaneel |
| Extra gegevens 6 | Geschikt voor back-service toepassingen |
| Extra gegevens 7 | Gebruiksaanwijzing en 3 schappen inbegrepen |
| Thermometerzakje en borstzak | Minimumtemperatuur 72°C |
| Dubbele sluiting | Thermostatische regeling tot 95°C |
| Omgeslagen manchetten | Roterend verchroomd rek voor een aantrekkelijke presentatie en eenvoudige schoonmaak |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | RVS |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |