
€ 1.357,61 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Eenvoudig schoon te maken bain-maries met natte of droge verwarming, perfect om sauzen, jus en vooraf bereide gerechten tot wel 2 uur warm te houden.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat Silverlink 600 bain marie BS7W |
| Korte omschrijving | 2000W | Met aftapkraan | Inclusief 6x 4,5L pan |
| Volledige omschrijving | Eenvoudig schoon te maken bain-maries met natte of droge verwarming, perfect om sauzen, jus en vooraf bereide gerechten tot wel 2 uur warm te houden. |
| Producttype | Bain marie |
| Inhoud | 6x 4,5L ronde bakken |
| Afmetingen | 32,5(h) x 75(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 325 |
| Breedte | 750 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 2kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Jawohl |
| Leveranciersreferentie | BS7W |
| EAN / Barcode | 5056105100331 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 22,4kg |
| Bijpassende knopen | Met handige aftapkraan aan de voorzijde |
| Unisex pasvorm | Indirecte verwarming voorkomt uitdrogen of verbranden |
| Thermometerzakje en borstzak | Houdt sauzen en vooraf bereid voedsel tot twee uur op serveertemperatuur |
| Dubbele sluiting | Eenvoudige temperatuurregeling met draaiknop |
| Omgeslagen manchetten | Inclusief roestvrijstalen 4,5 liter bakken |
| Kleur | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |