
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
3-Fase aansluiting
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat Silverlink 600 Elektrisch Fornuis ESLR9C 3-Fase |
| Korte omschrijving | 3-Fase aansluiting |
| Producttype | Elektrische fornuizen |
| Inhoud | 93L |
| Afmetingen | 93,2(h) x 90(b) x 67(d)cm |
| Binnenafmetingen | 41(h) x 67(b) x 34(d)cm |
| Diepte | 670 |
| Hoogte | 932 |
| Breedte | 900 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 16.5 kW |
| Spanning | 400V |
| Temperatuurbereik | 50°C tot 250°C |
| EAN / Barcode | 5050984409936 |
| Gewicht | 95kg |
| Bijpassende knopen | Volledig geïntegreerde en waterdichte kookplaat voor eenvoudige reiniging |
| Unisex pasvorm | Vier roosterstanden met twee uitneembare verchroomde roosters inbegrepen - ruime kookcapaciteit en flexibiliteit |
| Lange mouw | Zes vermogensniveaus per kookplaat - krijg nauwkeurige temperaturen met gemak |
| Klassieke pasvorm | Dubbel geïsoleerde zijwaarts openende deuren houden warmte efficiënt in de oven |
| Extra gegevens 5 | Tijdbesparend, gemakkelijk schoon te maken ontwerp met geëmailleerd interieur en roestvrijstalen buitenkant |
| Extra gegevens 6 | Uitneembare ovenbodem voor gemakkelijke reiniging |
| Extra gegevens 7 | Gemaakt in het VK |
| Thermometerzakje en borstzak | Dubbele geventileerde oven levert evenwichtige warmte en snelle, regelmatige kookresultaten |
| Dubbele sluiting | Voeten aan de voorkant en wieltjes aan de achterkant maken eenvoudige positionering mogelijk voor simpelere reiniging en installatie |
| Omgeslagen manchetten | Automatische vermogensvermindering als de pan droogkookt of wordt weggenomen - helpt de levensduur van de platen te verlengen en energie te besparen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | 3-fase |