
€ 1.110,77 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Volledig gelast met instelbare thermostaat aan voorzijde, eenvoudig te reinigen scharnierend element en aftapkraan. Dubbele friteuse beschikt over aparte bakken met onafhankelijke controles voor energiebesparing in rustigere periodes.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat Silverlink 600 enkele friteuse DF33 |
| Korte omschrijving | 3kW | 9L | 12kg frites/uur |
| Volledige omschrijving | Volledig gelast met instelbare thermostaat aan voorzijde, eenvoudig te reinigen scharnierend element en aftapkraan. Dubbele friteuse beschikt over aparte bakken met onafhankelijke controles voor energiebesparing in rustigere periodes. |
| Producttype | Friteuses - Tafelmodellen |
| Inhoud | 9L |
| Afmetingen | 33,5(h) x 30(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 335 |
| Breedte | 300 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 3 kW |
| Stroomverbruik | 3 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | +130°C tot +190°C |
| EAN / Barcode | 5056105100027 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 13kg |
| Bijpassende knopen | Temperatuurregeling aan de voorzijde |
| Unisex pasvorm | Inclusief sterke manden met dubbele nikkel coating, beslagplaat en RVS deksel |
| Lange mouw | Aftapkraan aan voorzijde voor veilige en eenvoudige verwijdering van de olie |
| Thermometerzakje en borstzak | Dankzij het scharnierend element met overhittingsbeveiliging is de bak eenvoudig toegankelijk en te reinigen |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig schoon te maken 304 RVS constructie |
| Omgeslagen manchetten | Thermostaat met veiligheidsschakelaar houdt de olie op de juiste temperatuur en zorgt voor een veilige werking |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_j536.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+silverlink+fryers.pdf |