
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Warmhoudbak voor in de keuken of front-of-house. Met warmtelamp voor een gelijkmatige temperatuur.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat Silverlink frites warmhoudapparaat CS4/G |
| Korte omschrijving | Capaciteit: 3kg | GN 1/1 | Met brug |
| Volledige omschrijving | Warmhoudbak voor in de keuken of front-of-house. Met warmtelamp voor een gelijkmatige temperatuur. |
| Producttype | Frites warmhoudapparaten |
| Inhoud | 3kg |
| Afmetingen | 64,5(h) x 45(b) x 60(d)cm |
| Diepte | 600 |
| Hoogte | 645 |
| Breedte | 450 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | 1kW |
| Stroomverbruik | 1 kW |
| Spanning | 230/240V |
| Europese stekker | Jawohl |
| Leveranciersreferentie | CS4/G |
| EAN / Barcode | 5056105100065 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 16,5kg |
| Bijpassende knopen | Houdt frites tot wel 20 minuten op de perfecte serveertemperatuur |
| Unisex pasvorm | Aflopende afvoerplaat biedt gemakkelijke toegang |
| Lange mouw | Verwijderbare, gemakkelijk te reinigen lade |
| Klassieke pasvorm | Verwijderbare GN 1/1 fritesbak - eenvoudig te reinigen |
| Thermometerzakje en borstzak | Verwarmt van boven en onder voor een gelijkmatige voedseltemperatuur |
| Dubbele sluiting | De warmtelamp heeft een warme gloed wat bijdraagt aan een aantrekkelijke presentatie |
| Omgeslagen manchetten | Afvoerplaat houdt de inhoud knapperig en vers |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| GN-maat | GN 1/1 |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cb114+cb113+f887.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec_sheet_cb114.pdf |