
€ 503,35 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Veelzijdige en voordelige friteuses met beschermplaat en RVS deksels. Uitneembare, eenvoudig schoon te maken RVS oliereservoirs.
| Brand | Lincat |
| Productnaam | Lincat tafelmodel enkele friteuse LDF 4Ltr |
| Korte omschrijving | 3kW | 4L | 11kg/u frites output |
| Volledige omschrijving | Veelzijdige en voordelige friteuses met beschermplaat en RVS deksels. Uitneembare, eenvoudig schoon te maken RVS oliereservoirs. |
| Producttype | Friteuses - Tafelmodellen |
| Inhoud | 4L |
| Afmetingen | 31,5(h) x 27(b) x 41,7(d)cm |
| Diepte | 417 |
| Hoogte | 315 |
| Breedte | 270 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 3 kW |
| Stroomverbruik | 3 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | +130°C tot +190°C |
| EAN / Barcode | 5056105101024 |
| Garantie | 2 jaar garantie op onderdelen en arbeid |
| Gewicht | 8kg |
| Bijpassende knopen | Het bedieningspaneel en verwarmingselement zijn uitneembaar zodat u de friteuse eenvoudig schoon kunt maken |
| Unisex pasvorm | Standaard geleverd met beschermplaat, RVS deksel en heavy-duty frituurmand |
| Lange mouw | Direct klaar voor gebruik - geen installatie vereist |
| Thermometerzakje en borstzak | Nauwkeurige temperatuurbediening voor perfecte resultaten |
| Dubbele sluiting | Uitneembare RVS tank en element beschermplaat |
| Omgeslagen manchetten | Met oververhittingsbeveiliging |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+j526+j531+j533+cd420.pdf |