
€ 617,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vermogen: 1,1kW/230V. Kleur: wit.
| Brand | Magimix |
| Productnaam | Magimix foodprocessor 5200 wit |
| Korte omschrijving | Vermogen: 1,1kW/230V. Kleur: wit. |
| Producttype | Foodprocessors |
| Afmetingen | 43(h)x21(b)x26(d)cm |
| Diepte | 260 |
| Hoogte | 430 |
| Breedte | 210 |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| EAN / Barcode | 3519280016856 |
| Gewicht | 10,8kg |
| Bijpassende knopen | 1,1kW inductiemotor |
| Unisex pasvorm | Citruspers opzetstuk |
| Lange mouw | Op dit product zit geen commerciële garantie. Als het product voor commerciële doeleinden wordt gebruikt, zit er geen fabrieksgarantie op. |
| Thermometerzakje en borstzak | 3,7L polycarbonaat kom |
| Dubbele sluiting | Aandrukker is tevens een maatbeker |
| Omgeslagen manchetten | 2mm en 4mm omkeerbare plakjes-/raspschijf |
| Kleur | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser+manual+cb138+y158+y159+y154+y155.pdf |