
€ 625,56 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vermogen: 1,1kW/230V. Kleur: wit.
| Brand | Magimix |
| Productnaam | Magimix foodprocessor 5200XL |
| Korte omschrijving | Vermogen: 1,1kW/230V. Kleur: wit. |
| Producttype | Foodprocessors |
| Afmetingen | 44,5(h) x 21(b) x 26(d)cm |
| Diepte | 260 |
| Hoogte | 445 |
| Breedte | 210 |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| EAN / Barcode | 3519280016818 |
| Gewicht | 11kg |
| Bijpassende knopen | 1,1kW inductiemotor |
| Unisex pasvorm | Citruspers opzetstuk |
| Lange mouw | 2mm en 4mm plakjes- en raspschijf en parmezaanschijf |
| Extra gegevens 5 | Op dit product zit geen commerciële garantie. Als het product voor commerciële doeleinden wordt gebruikt, zit er geen fabrieksgarantie op. |
| Thermometerzakje en borstzak | 3,7L polycarbonaat kom |
| Dubbele sluiting | Extra grote invoerbuis |
| Omgeslagen manchetten | Aandrukker is tevens een maatbeker |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |