
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Vaatwasserbestendige kwast met 6cm lang natuurlijk haar. Verschillende afmetingen verkrijgbaar.
| Brand | Matfer Bourgeat |
| Productnaam | Matfer Bourgeat bakkwast van natuurlijk haar 3cm |
| Korte omschrijving | 3cm breed. Plat. Vaatwasserbestendig kunststof handvat. |
| Volledige omschrijving | Vaatwasserbestendige kwast met 6cm lang natuurlijk haar. Verschillende afmetingen verkrijgbaar. |
| Producttype | Keukenkwasten |
| Afmetingen | 3(b) x 24,5(l)cm |
| Breedte | 30 |
| EAN / Barcode | 3334491160125 |
| Gewicht | 30g |
| Bijpassende knopen | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Natuurlijk |