
€ 9,55 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
11,5cmx8cm
| Brand | Matfer Bourgeat |
| Productnaam | Matfer Bourgeat Exoglass deegkrabber rond |
| Korte omschrijving | Materiaal: exoglass. Stijf. |
| Volledige omschrijving | 11,5cmx8cm |
| Producttype | Krabbers |
| Afmetingen | 11,5 x 8cm |
| Hoogte | 80 |
| Breedte | 115 |
| Materiaal | Glasvezel |
| Productmateriaal | Glasvezel |
| Hoofdmateriaal | Vezelglas |
| EAN / Barcode | 3334491128262 |
| Gewicht | 50g |
| Bijpassende knopen | Vervormt niet |
| Thermometerzakje en borstzak | Handvat biedt een goede grip |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |