
€ 42,94 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Geïsoleerde handgreep, hittebestendig tot 220°C. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Matfer Bourgeat |
| Productnaam | Matfer Bourgeat Exoglass garde 50cm |
| Korte omschrijving | 50cm |
| Volledige omschrijving | Geïsoleerde handgreep, hittebestendig tot 220°C. Vaatwasserbestendig. |
| Producttype | Gardes |
| Afmetingen | 9(h) x 50(b) x 10(d)cm |
| Diepte | 100 |
| Hoogte | 90 |
| Breedte | 500 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 3334491110274 |
| Gewicht | 303g |
| Bijpassende knopen | De garde verdraait niet dankzij het materiaalgeheugen |
| Thermometerzakje en borstzak | Niet-verwijderbare, niet-draaiende RVS draden |
| Dubbele sluiting | Exoglass handvat - waterdicht en hittebestendig tot 220°C |
| Omgeslagen manchetten | Ergonomisch vormgegeven handvat |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart met handvat |