
€ 17,65 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Exoglass-materiaal is bestand tegen temperaturen tot 220°C en is geschikt voor vele kooktaken, waaronder suikerwerk en karamellisatie.
| Brand | Matfer Bourgeat |
| Productnaam | Matfer Bourgeat Exoglass spatel 51cm |
| Korte omschrijving | Lengte: 51cm. Hittebestendig tot 220°C. |
| Volledige omschrijving | Exoglass-materiaal is bestand tegen temperaturen tot 220°C en is geschikt voor vele kooktaken, waaronder suikerwerk en karamellisatie. |
| Producttype | Spatels |
| Afmetingen | 50(l)cm |
| Diepte | 80 |
| Hoogte | 11 |
| Breedte | 500 |
| Materiaal | Exoglass |
| Productmateriaal | Exoglass |
| Hoofdmateriaal | Exoglass |
| EAN / Barcode | 3334491130500 |
| Gewicht | 167g |
| Bijpassende knopen | Hittebestendig tot 220°C |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |