
€ 12,09 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Sterk en hygiënisch, te gebruiken tot max. 220°C.
| Brand | Matfer Bourgeat |
| Productnaam | Matfer Bourgeat hittebestendige Exoglass lepel 45,5cm |
| Korte omschrijving | Materiaal: Exoglass. Lengte: 45,5cm. |
| Volledige omschrijving | Sterk en hygiënisch, te gebruiken tot max. 220°C. |
| Producttype | Opscheplepels |
| Afmetingen | 45(l)cm |
| Materiaal | Exoglass |
| Productmateriaal | Exoglass |
| Hoofdmateriaal | Exoglass |
| EAN / Barcode | 3334491133457 |
| Gewicht | 120g |
| Bijpassende knopen | Hittebestendig tot 220°C |
| Kleur | Beige |
| Kleur (CSV) | Bruin |