
€ 308,54 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hoogwaardige stellingkasten, optioneel te voorzien van wieltjes (afzonderlijk verkrijgbaar). Stel zelf uw kast samen door eerst de juiste hoogte staanders te kiezen en vervolgens de gewenste diepte en breedte schappen. Behandeld met bacterieremmende Microban.
| Brand | Metro |
| Productnaam | Metro Max Q schappen voor 46cm diepe stelling 183cm (2 stuks) |
| Korte omschrijving | 1830(B) x 460(D)mm |
| Volledige omschrijving | Hoogwaardige stellingkasten, optioneel te voorzien van wieltjes (afzonderlijk verkrijgbaar). Stel zelf uw kast samen door eerst de juiste hoogte staanders te kiezen en vervolgens de gewenste diepte en breedte schappen. Behandeld met bacterieremmende Microban. |
| Aantal per doos | 2 |
| Diepte | 460 |
| Hoogte | 50 |
| Breedte | 460 |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 5050984556258 |
| Gewicht | 8,16kg |
| Bijpassende knopen | Epoxy gecoate frames met verwijderbare polymeer open roostermatten |
| Unisex pasvorm | 15 Jaar beperkte garantie |
| Lange mouw | 272 kg belasting per individuele plank |
| Klassieke pasvorm | Geen gereedschapsinstallatie |
| Thermometerzakje en borstzak | Microban™® antimicrobiële bescherming |
| Dubbele sluiting | Schappen zijn eenvoudig uitneembaar |
| Omgeslagen manchetten | Gepatenteerd mechanisme voor montage en demontage zonder gereedschap |
| Kleur (CSV) | Grijs |