
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Hoge kwaliteit badmat van 700g/m2 100% puur katoen. Zacht maar sterk.
| Brand | Mitre Comfort |
| Productnaam | Mitre Comfort Nova Badmat Wit |
| Korte omschrijving | Badmat. 500(B) x 800(L)mm |
| Volledige omschrijving | Hoge kwaliteit badmat van 700g/m2 100% puur katoen. Zacht maar sterk. |
| Producttype | Badmatten |
| Afmetingen | 50(b) x 80(l)cm |
| Materiaal | Katoen |
| Productmateriaal | Katoen |
| Hoofdmateriaal | Katoen |
| EAN / Barcode | HR081 |
| Gewicht | 290g |
| Stofgewicht | 700g/m² |
| Bijpassende knopen | Ideaal voor hotels, pensions, resorts en B&B's |
| Unisex pasvorm | Verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren |
| Thermometerzakje en borstzak | Zacht en robuust |
| Dubbele sluiting | Grieks sleuteldesign |
| Omgeslagen manchetten | Bijpassende washandjes en handdoeken verkrijgbaar |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |