
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Comfortabele handdoeken van 500gms materiaal. Eén sierband op de handdoeken, twee op de baddoeken en 3 op de badlakens.
| Brand | Mitre Comfort |
| Productnaam | Mitre Comfort Nova Handdoek Wit 50x90cm |
| Korte omschrijving | Handdoek. 500(B) x 900(L)mm |
| Volledige omschrijving | Comfortabele handdoeken van 500gms materiaal. Eén sierband op de handdoeken, twee op de baddoeken en 3 op de badlakens. |
| Producttype | Handdoeken |
| Afmetingen | 50(b) x 90(l)cm |
| Materiaal | Katoen |
| Productmateriaal | Katoen |
| Hoofdmateriaal | Katoen |
| EAN / Barcode | 5050984468599 |
| Gewicht | 230g |
| Stofgewicht | 500g/m² |
| Bijpassende knopen | Ideaal voor hotels, spa's, guesthouses, resorts en B&B's. |
| Unisex pasvorm | Bijpassende washandjes en badmatten verkrijgbaar |
| Thermometerzakje en borstzak | Header bars voor eenvoudige herkenning |
| Dubbele sluiting | Geschikt voor regelmatig wassen |
| Omgeslagen manchetten | Ruime keuze aan kleuren beschikbaar |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |