
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Voedselveilig polytheen. Geschikt voor temperaturen van -30°C tot +80°C. Deksels inbegrepen.
| Brand | Geen Merk |
| Productnaam | Mobiele voorraadcontainer 73L |
| Korte omschrijving | Materiaal: polyethyleen. Inhoud: 73L. Inclusief deksel. |
| Volledige omschrijving | Voedselveilig polytheen. Geschikt voor temperaturen van -30°C tot +80°C. Deksels inbegrepen. |
| Producttype | Afvalbakken |
| Inhoud | 73L |
| Afmetingen | 510(h) x 460(b) x 460(d)mm |
| Diepte | 460 |
| Hoogte | 480 |
| Breedte | 460 |
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productmateriaal | Polyethyleen |
| Hoofdmateriaal | Plastic |
| EAN / Barcode | 5050984034817 |
| Gewicht | 5kg |
| Bijpassende knopen | Inclusief deksel |
| Unisex pasvorm | Stevig voedselveilig polyethyleen |
| Lange mouw | Geschikt voor temperaturen van -30°C tot +80°C |
| Klassieke pasvorm | 4x 7,5cm wielen |
| Extra gegevens 5 | Eenvoudig te reinigen |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |