
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Aluminium anti-aanbak pannen met geklonken handvatten.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials Aluminium Koekenpan met Antiaanbaklaag Teflon 20cm |
| Korte omschrijving | Afmetingen: 20cm. Inhoud: 800ml. Materiaal: Aluminium. |
| Volledige omschrijving | Aluminium anti-aanbak pannen met geklonken handvatten. |
| Producttype | Koekenpannen |
| Inhoud | 800ml |
| Afmetingen | 3,5(h) x 20(Ø)cm |
| Hoogte | 35 |
| Materiaal | Aluminium |
| Productmateriaal | Aluminium |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| EAN / Barcode | 5050984789595 |
| Gewicht | 500g |
| Bijpassende knopen | Teflon antiaanbaklaag vermindert dat voedsel aanbrandt of aan de pan blijft plakken |
| Unisex pasvorm | Ovenbestendig - kan snel van kookplaat naar oven worden overgebracht |
| Lange mouw | Sterke geklonken handgreep maakt het gemakkelijk om de pan op te tillen of te dragen |
| Klassieke pasvorm | Handgreep heeft ophanggat voor gemakkelijke opslag |
| Extra gegevens 5 | Geschikt voor alle soorten kookplaten, inclusief inductie |
| Extra gegevens 6 | Alleen handafwas |
| Extra gegevens 7 | Let op: metalen handgreep geleidt warmte - gebruik geschikte handschoenen |
| Thermometerzakje en borstzak | Uitstekende bakresultaten |
| Dubbele sluiting | Eenvoudig schoon te maken en te onderhouden |
| Omgeslagen manchetten | Zeer sterk geklonken steel |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |