
€ 11,36 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Set van 3 voordelige bakplaten geschikt voor intensief gebruik. Met een dubbele anti-aanbaklaag waardoor het gebakken product gemakkelijk los te krijgen is. Afmetingen: 32, 36 en 39cm. 2,5 centimeter diep.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials anti-aanbak bakplaten (3 stuks) |
| Korte omschrijving | Set van 320,360 en 390mm |
| Volledige omschrijving | Set van 3 voordelige bakplaten geschikt voor intensief gebruik. Met een dubbele anti-aanbaklaag waardoor het gebakken product gemakkelijk los te krijgen is. Afmetingen: 32, 36 en 39cm. 2,5 centimeter diep. |
| Producttype | Bakplaten |
| Afmetingen | 2(h) x 29(b) x 38,5(l)cm |
| Binnenafmetingen | 38,5(l)cm |
| Diepte | 315 |
| Hoogte | 25 |
| Breedte | 390 |
| Materiaal | Anti-aanbak staal |
| Productmateriaal | Anti-aanbak staal |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| EAN / Barcode | 5038135681813 |
| Gewicht | 2kg |
| Bijpassende knopen | 32, 36 en 39cm bakplaten voor verschillende toepassingen |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig schoon te maken en te onderhouden voor een lange levensduur |
| Thermometerzakje en borstzak | Dubbele anti-aanbaklaag zodat voedsel niet blijft plakken |
| Dubbele sluiting | Door de anti-aanbaklaag worden gerechten niet beschadigd |
| Omgeslagen manchetten | 2,5cm diep met opstaande rand |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |