
€ 152,45 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
De Essentials bain-marie is de perfecte oplossing om voorgekookt voedsel langdurig warm en serveerklaar te houden. Ideaal voor zowel voor- als achterhuisgebruik, de bain-marie is zowel stijlvol als gemakkelijk te gebruiken. Voeg gewoon water toe aan de binnenpan, laat het opwarmen en plaats vervolgens uw gastronormpannen erbovenop (apart verkrijgbaar). Zachte natte verwarming houdt het voedsel warm zonder dat het aanbrandt of uitdroogt. En als u klaar bent, kunt u de hele unit gemakkelijk leeg laten lopen en schoonmaken. Inclusief ingebouwde droogkookbeveiliging.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials Bain Marie |
| Korte omschrijving | 1200W. Compatibel GN 1/1 |
| Volledige omschrijving | De Essentials bain-marie is de perfecte oplossing om voorgekookt voedsel langdurig warm en serveerklaar te houden. Ideaal voor zowel voor- als achterhuisgebruik, de bain-marie is zowel stijlvol als gemakkelijk te gebruiken. Voeg gewoon water toe aan de binnenpan, laat het opwarmen en plaats vervolgens uw gastronormpannen erbovenop (apart verkrijgbaar). Zachte natte verwarming houdt het voedsel warm zonder dat het aanbrandt of uitdroogt. En als u klaar bent, kunt u de hele unit gemakkelijk leeg laten lopen en schoonmaken. Inclusief ingebouwde droogkookbeveiliging. |
| Producttype | Bain marie |
| Inhoud | 21L |
| Afmetingen | 32,7(h) x 64,5(b) x 43,2(d)cm |
| Diepte | 432 |
| Hoogte | 327 |
| Breedte | 645 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | +30°C tot +90°C |
| EAN / Barcode | 5050984605307 |
| Gewicht | 8kg |
| Bijpassende knopen | Tijdbesparend, eenvoudig schoon te maken ontwerp |
| Unisex pasvorm | Geleverd in milieuvriendelijke verpakking |
| Lange mouw | Geschikt voor 1/1GN pannen (apart verkrijgbaar) |
| Thermometerzakje en borstzak | Ingebouwde droogkookbeveiliging - voorkomt schade aan het apparaat |
| Dubbele sluiting | Instelbare temperatuurregeling |
| Omgeslagen manchetten | Inschakelindicator |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ch732.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ch732.pdf |