
€ 362,99 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Ruime 290L capaciteit met opslagkorf. Ideaal voor grote stukken vlees. Afsluitbaar deksel en gebruiksvriendelijke bediening met draaiknop.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials diepvrieskist - 93ltr 574mm |
| Korte omschrijving | 105W. Capaciteit: 93Ltr |
| Volledige omschrijving | Ruime 290L capaciteit met opslagkorf. Ideaal voor grote stukken vlees. Afsluitbaar deksel en gebruiksvriendelijke bediening met draaiknop. |
| Producttype | Vrieskisten |
| Inhoud | 93L |
| Afmetingen | 84,5(h) x 57,4(b) x 56,4(d)cm |
| Diepte | 564 |
| Hoogte | 845 |
| Breedte | 574 |
| Materiaal | Gelakt staal |
| Productmateriaal | Gelakt staal |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 / 52g |
| Temperatuurbereik | -28°C tot +10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| EAN / Barcode | 5050984709159 |
| Gewicht | 27kg |
| Bijpassende knopen | Royale opslag van 93 liter in een compact formaat |
| Unisex pasvorm | Stijlvolle zwarte afwerking met eenvoudig schoon te maken ontwerp |
| Lange mouw | Fluisterstille werking |
| Klassieke pasvorm | Inclusief handige mand voor verbeterde opslag |
| Extra gegevens 5 | Eenvoudige handmatige ontdooiing met aan de voorzijde gemonteerde afvoer |
| Extra gegevens 6 | Gebruiksvriendelijk digitaal bedieningspaneel en display |
| Extra gegevens 7 | Verstelbare voeten voor gemakkelijke positionering |
| Extra gegevens 8 | Afsluitbaar deksel voor veilige opslag |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Jaarlijks energieverbruik | Energieverbruik 167kWh per jaar, gebaseerd op 24 uurs testresultaten volgens EU-normen. Het werkelijke verbruik hangt af van de manier waarop het apparaat wordt gebruikt en waar het zich bevindt. |
| Klimaatklasse | SN: dit apparaat is bedoeld voor gebruik bij een omgevingstemperatuur tussen +10°C en +32°C. |
| Energielabel | E |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cj387.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cj387.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cj387.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcj387-fiche.jpg |