
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stevige, eenvoudig te reinigen RVS friteuse. Instelbare temperatuur voor verschillende frituurgerechten. Met veilige hittebuis en oververhittingsbeveiliging.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials enkele friteuse 5L 3000W |
| Korte omschrijving | 3kW. Oliecapaciteit: 5L |
| Volledige omschrijving | Stevige, eenvoudig te reinigen RVS friteuse. Instelbare temperatuur voor verschillende frituurgerechten. Met veilige hittebuis en oververhittingsbeveiliging. |
| Producttype | Friteuses - Tafelmodellen |
| Inhoud | 5L |
| Afmetingen | 27(h) x 29(b) x 43(d)cm |
| Diepte | 430 |
| Hoogte | 270 |
| Breedte | 290 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| Vermogen | Elektrisch |
| Vermogen (W) | 3000 W |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Yes |
| Temperatuurbereik | +50°C tot +190°C |
| EAN / Barcode | 5050984637704 |
| Gewicht | 7kg |
| Bijpassende knopen | Eenvoudige bediening met draaiknop |
| Unisex pasvorm | Eenvoudig toegankelijke resetknop |
| Lange mouw | Met lampjes voor 'aan' en 'heet' |
| Klassieke pasvorm | Met geperforeerde plaat die het element beschermt |
| Extra gegevens 5 | Mand en deksel inbegrepen |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig schoon te maken RVS constructie |
| Dubbele sluiting | Krachtig element - scharniert voor eenvoudige schoonmaak |
| Omgeslagen manchetten | Met oververhittingsbeveiliging |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_ct956.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_ct956.pdf |