
€ 635,24 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Dagelijkse displaykoeler met ventilatorondersteunde koeling over vier verstelbare planken.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials Rechtopstaande Display Koeling met Lichtbak 346Ltr |
| Korte omschrijving | 180W. Met lichtbak |
| Volledige omschrijving | Dagelijkse displaykoeler met ventilatorondersteunde koeling over vier verstelbare planken. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 346L |
| Afmetingen | 193,5(h) x 62(b) x 63,5(d)cm |
| Diepte | 635 |
| Hoogte | 1935 |
| Breedte | 620 |
| Materiaal | Gelakt staal & glas |
| Productmateriaal | Gelakt staal & glas |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Vermogen (W) | 180 W |
| Spanning | 230V |
| Koudemiddel | R600a / GWP 3 |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 38 °C |
| EAN / Barcode | 5050984712265 |
| Gewicht | 75kg |
| Bijpassende knopen | Zelfsluitende deur - helpt de interne temperatuur te behouden en de bedrijfskosten te verlagen |
| Unisex pasvorm | Ventilatorondersteuning zorgt voor een constante binnentemperatuur |
| Lange mouw | Verstelbare voeten voor gemakkelijke positionering |
| Klassieke pasvorm | Tijdbesparend eenvoudig schoon te maken ontwerp |
| Extra gegevens 7 | Let op: als de condensorbatterij niet minimaal 4 keer per jaar wordt gereinigd, zal het rendement van het toestel aanzienlijk afnemen |
| Extra gegevens 8 | Om voedselverspilling door bederf of uitdroging te verminderen, moet dit apparaat worden gebruikt in het daarvoor bestemde werkbereik. Optimale temperatuur voor het bewaren van voedsel: 4°C |
| Extra gegevens 9 | Deurklinken, deurscharnieren, knoppen, draaiknoppen, deurpakkingen, bakken voor randapparatuur, manden en rekken voor opslag, afhankelijk van het apparaat, zullen beschikbaar worden gesteld aan zowel eindgebruikers als professionele gebruikers gedurende minimaal acht jaar na de laatste eenheid van het model op de markt wordt gebracht. Voor deze periode zal ook een breder assortiment aan onderdelen ter beschikking worden gesteld aan professionele gebruikers |
| Thermometerzakje en borstzak | Aantrekkelijk interieur en LED-verlichting met schakelaar |
| Dubbele sluiting | Deurafsluitingen die door de gebruiker te vervangen zijn voor eenvoudige reiniging en een lange levensduur |
| Omgeslagen manchetten | Gebruiksvriendelijke temperatuurregeling met wijzerplaat |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 2.18kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 795.7kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 12.4 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cj794.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cj794.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_cj794.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcj794-fiche.jpg |