
€ 234,73 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Op zoek naar een krachtige en betrouwbare staafmixer? Dan is de Nisbets Essentials versie precies wat je nodig hebt. De staafmixer is ontworpen met een krachtige motor die kan werken op 20.000 tpm en kan grote hoeveelheden pureren, kloppen of emulgeren. Dankzij de variabele snelheidsfunctie pas je de snelheid eenvoudig aan tijdens het gebruik, zodat je nauwkeurig mixt voor een precies resultaat. Voor eenvoudige bediening en onderhoud combineert de Nisbets Essentials staafmixer gebruiksvriendelijke bediening met een spanningsvrije ergonomische handgreep. Als je klaar bent, kun je de schacht eenvoudig verwijderen, zodat je hem moeiteloos met de hand kunt reinigen. Bovendien is de staafmixer voorzien van ventilatieopeningen die voorkomen dat de motor oververhit raakt.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials Staafmixer Met Variabele Snelheid, As Van 250 Mm |
| Korte omschrijving | 350W. Voet 250 mm |
| Volledige omschrijving | Op zoek naar een krachtige en betrouwbare staafmixer? Dan is de Nisbets Essentials versie precies wat je nodig hebt. De staafmixer is ontworpen met een krachtige motor die kan werken op 20.000 tpm en kan grote hoeveelheden pureren, kloppen of emulgeren. Dankzij de variabele snelheidsfunctie pas je de snelheid eenvoudig aan tijdens het gebruik, zodat je nauwkeurig mixt voor een precies resultaat. Voor eenvoudige bediening en onderhoud combineert de Nisbets Essentials staafmixer gebruiksvriendelijke bediening met een spanningsvrije ergonomische handgreep. Als je klaar bent, kun je de schacht eenvoudig verwijderen, zodat je hem moeiteloos met de hand kunt reinigen. Bovendien is de staafmixer voorzien van ventilatieopeningen die voorkomen dat de motor oververhit raakt. |
| Producttype | Staafmixers |
| Afmetingen | 63,37(h)cm |
| Hoogte | 633.7 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| Gewicht | 1,92kg |
| Bijpassende knopen | De krachtige motor van 350 W kan grote hoeveelheden voedsel verwerken |
| Unisex pasvorm | Variabele snelheidsregeling tussen 4.000 en 20.000 tpm zorgt voor een uitstekende mengnauwkeurigheid |
| Lange mouw | Lichtgewicht en ergonomische constructie zorgen voor maximaal comfort tijdens gebruik |
| Klassieke pasvorm | De afneembare mengschacht van 250 mm zorgt voor eenvoudige reiniging |
| Extra gegevens 5 | Koelopeningen helpen oververhitting tijdens langdurig gebruik te voorkomen |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_dk849.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_dk849.pdf |