
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Op zoek naar een krachtige, betrouwbare staafmixer? Dan is de Nisbets Essentials versie precies wat je nodig hebt. Ontworpen met een krachtige motor die 18.000 toeren per minuut kan draaien, is de staafmixer in staat om grote hoeveelheden tegelijk te pureren, op te kloppen of te emulgeren. Dit bespaart tijd bij het bereiden en garandeert perfecte resultaten bij elk gebruik. Met de variabele snelheidsfunctie kun je tijdens het gebruik eenvoudig de snelheid aanpassen om de resultaten te krijgen die je zoekt. Dankzij het lichtgewicht ontwerp en de ergonomische handgreep is hij gemakkelijk te gebruiken en te onderhouden. Als je klaar bent, is de voet gemakkelijk te verwijderen om moeiteloos schoon te maken.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials Staafmixer Van 190 Mm |
| Korte omschrijving | 250W. |
| Volledige omschrijving | Op zoek naar een krachtige, betrouwbare staafmixer? Dan is de Nisbets Essentials versie precies wat je nodig hebt. Ontworpen met een krachtige motor die 18.000 toeren per minuut kan draaien, is de staafmixer in staat om grote hoeveelheden tegelijk te pureren, op te kloppen of te emulgeren. Dit bespaart tijd bij het bereiden en garandeert perfecte resultaten bij elk gebruik. Met de variabele snelheidsfunctie kun je tijdens het gebruik eenvoudig de snelheid aanpassen om de resultaten te krijgen die je zoekt. Dankzij het lichtgewicht ontwerp en de ergonomische handgreep is hij gemakkelijk te gebruiken en te onderhouden. Als je klaar bent, is de voet gemakkelijk te verwijderen om moeiteloos schoon te maken. |
| Producttype | Staafmixers |
| Afmetingen | 45,038(h) x 8,842(b)cm |
| Hoogte | 450.38 |
| Breedte | 88.42 |
| Materiaal | RVS & kunststof |
| Productmateriaal | RVS & kunststof |
| Spanning | 220-240V |
| Europese stekker | Yes |
| EAN / Barcode | 5050984607004 |
| Gewicht | 1,3kg |
| Bijpassende knopen | Lichtgewicht maar krachtige 250W commerciële motor |
| Unisex pasvorm | Afneembare schacht en afneembaar mes voor eenvoudige reiniging |
| Lange mouw | Snelheidsschakelaar met LCD-display |
| Klassieke pasvorm | Ergonomische handgreep voor comfortabel gebruik |
| Extra gegevens 5 | Schacht is vaatwasmachinebestendig |
| Extra gegevens 6 | As van 190 mm, geschikt voor het mengen van maximaal 10 liter ingrediënten |
| Extra gegevens 7 | Variabele snelheid tot 18.000 tpm |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_cu005.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_cu005.pdf |