
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Etaleer een grote verscheidenheid aan producten met deze display koeling van Nisbets Essentials. De temperatuur is eenvoudig in te stellen met een draaiknop en de koeling is voorzien van interne led-verlichting en zelfsluitende deuren.
| Brand | Nisbets Essentials |
| Productnaam | Nisbets Essentials vrijstaande displaykoeling zwart 346Ltr |
| Korte omschrijving | 180W | Vier verstelbare schappen |
| Volledige omschrijving | Etaleer een grote verscheidenheid aan producten met deze display koeling van Nisbets Essentials. De temperatuur is eenvoudig in te stellen met een draaiknop en de koeling is voorzien van interne led-verlichting en zelfsluitende deuren. |
| Producttype | Display koelkasten |
| Inhoud | 346L |
| Afmetingen | 173,2(h) x 62(b) x 63,5(d)cm |
| Diepte | 635 |
| Hoogte | 1732 |
| Breedte | 620 |
| Materiaal | Gelakt staal |
| Productmateriaal | Gelakt staal |
| Spanning | 240V |
| Europese stekker | Jawohl |
| Koudemiddel | R600a |
| Temperatuurbereik | 0°C tot +10°C |
| Maximale omgevingstemperatuur | 38 °C |
| EAN / Barcode | 5050984656255 |
| Gewicht | 72kg |
| Bijpassende knopen | Vier verstelbare schappen zodat u uw producten netjes kunt organiseren om de verkoop te maximaliseren |
| Unisex pasvorm | Duurzame constructie - gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden |
| Lange mouw | De deurpakking is makkelijk te vervangen |
| Thermometerzakje en borstzak | Energiezuinige, kostenbesparende LED-verlichting licht producten mooi uit |
| Dubbele sluiting | De geventileerde koeling zorgt voor snel temperatuurherstel nadat de deur geopend is |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudig handmatig ontdooien |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Type poten | Poten |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Dagelijks energieverbruik | 2.5kWh/24u |
| Jaarlijks energieverbruik | 915kWh/jaar |
| Klimaatklasse | 4 |
| Energie-efficiëntie-index | 14.3 |
| Energielabel | B |
| Explosietekening | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fexploded_diagram_dg280.pdf |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_dg280.pdf |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fcad_drawing_dg280.pdf |
| Productfiche | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fdg280-fiche.jpg |