
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
James. 620W. Capaciteit 8Ltr
| Brand | Numatic |
| Productnaam | Numatic James Stofzuiger JVP 180-11 |
| Korte omschrijving | James. 620W. Capaciteit 8Ltr |
| Producttype | Stofzuigers |
| Inhoud | 8 L |
| Afmetingen | 34(h) x 34(b) x 34(d)cm |
| Diepte | 340 |
| Hoogte | 340 |
| Breedte | 340 |
| Vermogen (W) | 0.62 kW |
| Spanning | 230V |
| Europese stekker | Ja |
| EAN / Barcode | 5028965789377 |
| Gewicht | 5,5kg |
| Bijpassende knopen | Stabiliteit op vier wielen |
| Unisex pasvorm | Vanwege de hoge kosten van verzending en verwerking wordt een herbevoorradingsvergoeding van maximaal 25% toegepast op dit product indien geretourneerd |
| Lange mouw | Luchtstroom: 30Ltr/sec |
| Klassieke pasvorm | Zuigkracht: 2000/ 1300mm |
| Extra gegevens 5 | Schoonmaakbereik 26,8m |
| Extra gegevens 6 | Energieklasse: A |
| Thermometerzakje en borstzak | Gigantische filters met 2-fasen microflo stofzak |
| Omgeslagen manchetten | Compleet met 9-delig accessoirepakket voor tapijten, vloeren, gordijnen en stoffering |
| Kleur | Geel |
| Kleur (CSV) | Geel |
| Brandstoftype / Aansluiting | Stekker |
| Geschikt voor | Vloeren |
| Specificatieblad | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fspec+sheet+l610.pdf |