
€ 5,31 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
RVS, ideaal voor het serveren van oosterse gerechten.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia balti serveerschaal met handvatten 15,4cm |
| Korte omschrijving | 15,4(Ø)cm / nr. 8 |
| Volledige omschrijving | RVS, ideaal voor het serveren van oosterse gerechten. |
| Producttype | Schalen |
| Inhoud | 560ml |
| Afmetingen | 4,8(h) x 14,8(Ø)cm |
| Hoogte | 48 |
| Materiaal | RVS |
| Productmateriaal | RVS |
| Hoofdmateriaal | RVS |
| EAN / Barcode | 5050984037214 |
| Gewicht | 200g |
| Kleur | Zilver |