
€ 16,44 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Houd uw bar schoon, hygiënisch en vrij van morsen met deze barmat van 200 x 610mm van Olympia. Ontworpen met kleine rubberen stekels, houdt de mat glazen stevig vast terwijl het overloop absorbeert, waardoor vloeistoffen van uw bar worden gehouden. Het antislipmateriaal zorgt ervoor dat de mat op zijn plaats blijft, waardoor het risico op ongelukken vermindert. Voor extra gemak is het gemakkelijk te wassen met zeep en heet water, wat zorgt voor een snelle en efficiënte schoonmaak.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Bar Mat 200x610mm |
| Korte omschrijving | 610(L)x200(B)x9(H)mm |
| Volledige omschrijving | Houd uw bar schoon, hygiënisch en vrij van morsen met deze barmat van 200 x 610mm van Olympia. Ontworpen met kleine rubberen stekels, houdt de mat glazen stevig vast terwijl het overloop absorbeert, waardoor vloeistoffen van uw bar worden gehouden. Het antislipmateriaal zorgt ervoor dat de mat op zijn plaats blijft, waardoor het risico op ongelukken vermindert. Voor extra gemak is het gemakkelijk te wassen met zeep en heet water, wat zorgt voor een snelle en efficiënte schoonmaak. |
| Producttype | Cocktail accessoires |
| Afmetingen | 0,9(h) x 20(b)cm |
| Hoogte | 9 |
| Breedte | 200 |
| Materiaal | Thermoplastisch elastomeer |
| Productmateriaal | Thermoplastisch elastomeer |
| EAN / Barcode | 5050984774478 |
| Gewicht | 455g |
| Bijpassende knopen | Voorkomt morsen en houdt uw bar schoon en hygiënisch |
| Unisex pasvorm | Afmeting van 200 x 610mm biedt ruim voldoende dekking |
| Lange mouw | Kleine rubberen stekels houden glazen veilig vast |
| Klassieke pasvorm | Antislipmateriaal houdt de mat stabiel op de bar |
| Extra gegevens 5 | Gemakkelijk te wassen met zeep en heet water, voor een snelle schoonmaak |
| Extra gegevens 6 | Gewicht 455g |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |