
€ 29,63 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Rijk versierd glaswerk; een stijlvolle en luxueuze presentatiemethode voor cocktails en borrels. Glasspoelmachinebestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Baroque Tumblers 395ml (6 Stuks) |
| Korte omschrijving | 395ml |
| Volledige omschrijving | Rijk versierd glaswerk; een stijlvolle en luxueuze presentatiemethode voor cocktails en borrels. Glasspoelmachinebestendig. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Longdrinkglazen |
| Inhoud | 39,5cl |
| Afmetingen | 13(h) x 7,8(Ø)cm |
| Hoogte | 130 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5050984438561 |
| Gewicht | 2,7kg |
| Bijpassende knopen | Retro vormgeving |
| Unisex pasvorm | Ideaal voor bars en restaurants |
| Thermometerzakje en borstzak | Ribeffect |
| Dubbele sluiting | Glasspoelmachinebestendig |
| Omgeslagen manchetten | Met dit glaswerk maakt u indruk |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Formeel |