
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Creëer een stijlvolle tafelsetting met deze zwarte coupeborden uit de Olympia Cafe collectie. De borden zijn gemaakt van aardewerk met opgerolde randen voor extra bestendigheid en zijn oven-, magnetron- en vaatwasmachinebestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia cafe latte cup zwart - 340ml 11.5fl oz (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 340 ml/11,5 oz. Verpakkingshoeveelheid: 12 |
| Volledige omschrijving | Creëer een stijlvolle tafelsetting met deze zwarte coupeborden uit de Olympia Cafe collectie. De borden zijn gemaakt van aardewerk met opgerolde randen voor extra bestendigheid en zijn oven-, magnetron- en vaatwasmachinebestendig. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Bekers/kopjes |
| Inhoud | 0.34 L |
| Afmetingen | 11,7(h) x 16(b) x 12,5(d)cm |
| Diepte | 125 |
| Hoogte | 117 |
| Breedte | 160 |
| Materiaal | Steengoed |
| Productmateriaal | Steengoed |
| EAN / Barcode | 5050984723766 |
| Gewicht | 400g |
| Bijpassende knopen | Afmetingen: 160(Ø)mm |
| Unisex pasvorm | Mix en match kleuren |
| Lange mouw | Kleur: zwart en wit |
| Klassieke pasvorm | Gewicht 0,40 kg |
| Extra gegevens 9 | Zachtgewalste en chipbestendige randen |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van steengoed |
| Dubbele sluiting | Oven-, magnetron- en vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart & wit |