
€ 246,83 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze diepe coupeborden zijn ontworpen door meesterpottenbakkers om het beste in uw gerechten naar boven te halen. Ze hebben een brede, platte bodem die u tal van mogelijkheden biedt wat betreft de opmaak.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Canvas diepe coupe borden donkergroen 23cm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 23(Ø)cm. 6 stuks. |
| Volledige omschrijving | Deze diepe coupeborden zijn ontworpen door meesterpottenbakkers om het beste in uw gerechten naar boven te halen. Ze hebben een brede, platte bodem die u tal van mogelijkheden biedt wat betreft de opmaak. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Kommen |
| Inhoud | 60cl |
| Afmetingen | 4cm(h) x 23cm |
| Hoogte | 40 |
| Materiaal | Steengoed |
| Productmateriaal | Steengoed |
| Hoofdmateriaal | Steengoed |
| EAN / Barcode | 5050984577963 |
| Gewicht | 920g |
| Bijpassende knopen | Het reactieve, matte glazuur maakt ieder stuk uniek |
| Unisex pasvorm | Handgemaakt in Groot-Brittannië |
| Lange mouw | Stapelbaar en dus ruimtebesparend |
| Klassieke pasvorm | Met ongeglazuurde bodem om schuiven te voorkomen |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | Ondiepe en brede bodem - ideaal voor een creatieve opmaak |
| Dubbele sluiting | De opvallende kleur laat uw gerechten mooi uitkomen |
| Omgeslagen manchetten | Opvallend servies voor sensationele gerechten |
| Kleur | Groen |
| Kleur (CSV) | Groen |