
€ 151,24 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maak van al uw gerechten een showstopper met deze ondiepe, taps toelopende schalen. Het reactieve glazuur van Canvas zorgt ervoor dat elk stuk een uniek design heeft, waardoor voor elke gast een persoonlijke eetervaring ontstaat.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia canvas ondiepe schaal blauw graniet 200 mm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 200mm (Ø). Verpakkingshoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Maak van al uw gerechten een showstopper met deze ondiepe, taps toelopende schalen. Het reactieve glazuur van Canvas zorgt ervoor dat elk stuk een uniek design heeft, waardoor voor elke gast een persoonlijke eetervaring ontstaat. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Kommen |
| Inhoud | 25cl |
| Afmetingen | 4cm(h) x 20cm |
| Hoogte | 40 |
| Materiaal | Steengoed |
| Productmateriaal | Steengoed |
| Hoofdmateriaal | Steengoed |
| EAN / Barcode | 5050984577741 |
| Gewicht | 470g |
| Bijpassende knopen | Reactief mat glazuur maakt elk stuk uniek, waardoor je een echt uniek canvas krijgt |
| Unisex pasvorm | Vaatwasmachinebestendige constructie zorgt voor eenvoudige reiniging |
| Lange mouw | Ongeglazuurde voet voorkomt uitglijden |
| Klassieke pasvorm | Gemaakt door ambachtelijke pottenbakkers in het hart van Groot-Brittannië |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | De opvallende kleur Blue Granite brengt uw gerechten tot leven |
| Dubbele sluiting | De contrasterende ongeglazuurde rand omlijst uw eten prachtig |
| Omgeslagen manchetten | Stapelbaar voor eenvoudige, ruimtebesparende opslag |
| Kleur | Blauw |
| Kleur (CSV) | Blauw |