
€ 157,29 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maak van al uw gerechten een showstopper met deze ondiepe, taps toelopende schalen. Het reactieve glazuur van Canvas zorgt ervoor dat elk stuk een uniek design heeft, waardoor voor elke gast een persoonlijke eetervaring ontstaat.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia canvas ondiepe schaal sienna roest 200 mm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 200mm (Ø). Verpakkingshoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Maak van al uw gerechten een showstopper met deze ondiepe, taps toelopende schalen. Het reactieve glazuur van Canvas zorgt ervoor dat elk stuk een uniek design heeft, waardoor voor elke gast een persoonlijke eetervaring ontstaat. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Kommen |
| Inhoud | 25cl |
| Afmetingen | 4cm(h) x 20cm |
| Hoogte | 40 |
| Materiaal | Steengoed |
| Productmateriaal | Steengoed |
| Hoofdmateriaal | Steengoed |
| EAN / Barcode | 5050984577819 |
| Gewicht | 470g |
| Bijpassende knopen | Reactief mat glazuur maakt elk stuk uniek, waardoor u voor elk gerecht een uniek canvas krijgt |
| Unisex pasvorm | Gemaakt door ambachtelijke pottenbakkers in het hart van Groot-Brittannië |
| Lange mouw | Stapelbaar voor eenvoudig opbergen |
| Klassieke pasvorm | Ongeglazuurde voet voorkomt uitglijden |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | De ongeglazuurde rand omlijst uw eten perfect |
| Dubbele sluiting | Opvallende kleurencombinatie die uw gerechten tot leven brengt |
| Omgeslagen manchetten | Statement serviesgoed voor opvallende gerechten |
| Kleur | Oranje |
| Kleur (CSV) | Oranje |