
€ 169,39 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Maak van al uw gerechten een showstopper met deze ondiepe, taps toelopende schalen. Het reactieve glazuur van Canvas zorgt ervoor dat elk stuk een uniek design heeft, waardoor voor elke gast een persoonlijke eetervaring ontstaat.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Canvas ondiepe schalen donkergroen 20cm (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 20(Ø)cm. 6 stuks. |
| Volledige omschrijving | Maak van al uw gerechten een showstopper met deze ondiepe, taps toelopende schalen. Het reactieve glazuur van Canvas zorgt ervoor dat elk stuk een uniek design heeft, waardoor voor elke gast een persoonlijke eetervaring ontstaat. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Kommen |
| Inhoud | 25cl |
| Afmetingen | 4cm(h) x 20cm |
| Hoogte | 40 |
| Materiaal | Steengoed |
| Productmateriaal | Steengoed |
| Hoofdmateriaal | Steengoed |
| EAN / Barcode | 5050984577956 |
| Gewicht | 470g |
| Bijpassende knopen | Het reactieve, matte glazuur maakt ieder stuk uniek |
| Unisex pasvorm | Handgemaakt in Groot-Brittannië |
| Lange mouw | Stapelbaar en dus ruimtebesparend |
| Klassieke pasvorm | Met ongeglazuurde bodem om schuiven te voorkomen |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasserbestendig |
| Thermometerzakje en borstzak | De ongeglazuurde rand vormt een mooie omlijsting van uw gerechten |
| Dubbele sluiting | De opvallende kleur laat uw gerechten mooi uitkomen |
| Omgeslagen manchetten | Opvallend servies voor sensationele gerechten |
| Kleur | Groen |
| Kleur (CSV) | Groen |