
€ 32,05 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Theekom 7cm. 12 stuks.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia chinese theekom 7cm (12 stuks) |
| Korte omschrijving | Theekom 7cm. 12 stuks. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Bekers/kopjes |
| Inhoud | 110ml |
| Afmetingen | 7(Ø)cm |
| Hoogte | 50 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984177521 |
| Gewicht | 1,32kg |
| Bijpassende knopen | KLeur: wit |
| Unisex pasvorm | Geheel verglaasd voor hitte- en schokbestendigheid |
| Lange mouw | Dit product valt onder de Nisbets chipgarantie. |
| Klassieke pasvorm | Inhoud: 110ml |
| Thermometerzakje en borstzak | Vorm: rond |
| Dubbele sluiting | Oven-, magnetron-, vaatwasser- en vriezerbestendig |
| Omgeslagen manchetten | Gerolde randen voor extra stevigheid en chipbestendigheid |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |
| Type serviesgoed | Koppen |