
€ 25,88 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Olympia's Cordoba 455ml Tumblers kunnen worden gebruikt om frisdranken te serveren of als een steelloos wijnglas. Gemaakt van soda-limeglas, hebben ze een fijn gesneden rand die de drinkervaring verbetert. De tumblers vullen de Cordoba-glaswerkcollectie prachtig aan, waardoor een samenhangend en elegant tafelarrangement ontstaat. Bovendien zijn ze vaatwasmachinebestendig voor gemakkelijke schoonmaak.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Cordoba Tumblers 455ml (6 Stuks) |
| Korte omschrijving | 455ml | Pakhoeveelheid: 6 |
| Volledige omschrijving | Olympia's Cordoba 455ml Tumblers kunnen worden gebruikt om frisdranken te serveren of als een steelloos wijnglas. Gemaakt van soda-limeglas, hebben ze een fijn gesneden rand die de drinkervaring verbetert. De tumblers vullen de Cordoba-glaswerkcollectie prachtig aan, waardoor een samenhangend en elegant tafelarrangement ontstaat. Bovendien zijn ze vaatwasmachinebestendig voor gemakkelijke schoonmaak. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Tumblers |
| Inhoud | 455 ml |
| Afmetingen | 11,5(h) x 6,9(Ø)cm |
| Hoogte | 115 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Kalkzeep |
| EAN / Barcode | 5050984771613 |
| Gewicht | 172g |
| Bijpassende knopen | Kan worden gebruikt als steelloos wijnglas of met frisdranken |
| Unisex pasvorm | Heeft een fijn gesneden rand voor een elegante uitstraling |
| Lange mouw | Te combineren met Cordoba-glaswerk |
| Klassieke pasvorm | Ontworpen voor dagelijks gebruik |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |