
€ 24,19 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Bekende glazen met rechte zijkanten, gemaakt van loodvrij kristal. Vaatwasserbestendig , sterk en duurzaam. Stijlvol en goede helderheid.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Crystal Kristallen Tumblers 285ml (6 Stuks) |
| Korte omschrijving | 6 stuks. Kristal. |
| Volledige omschrijving | Bekende glazen met rechte zijkanten, gemaakt van loodvrij kristal. Vaatwasserbestendig , sterk en duurzaam. Stijlvol en goede helderheid. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Tumblers |
| Inhoud | 285 ml |
| Afmetingen | 9(h) x 7,5(Ø)cm |
| Hoogte | 90 |
| Materiaal | Kristalglas |
| Productmateriaal | Kristalglas |
| Hoofdmateriaal | Kristal |
| EAN / Barcode | 5050984325038 |
| Gewicht | 240g |
| Bijpassende knopen | Het klassieke ontwerp is geschikt voor allerlei soorten drankjes |
| Unisex pasvorm | Glasspoelmachinebestendig |
| Lange mouw | Let op: niet CE-gemarkeerd |
| Thermometerzakje en borstzak | Hoge kwaliteit kristal voor een prachtige glans |
| Dubbele sluiting | Sterker dan regulier glas en beter bestand tegen glasbreuk |
| Omgeslagen manchetten | Loodvrij glas voor een verfijnde afwerking |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |