
€ 11,36 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Bereid en serveer eten met een sissend gevoel met deze gietijzeren oorschotel van Olympia. Het gerecht is ovenbestendig en ontworpen voor bediening van oven tot tafel - wat betekent dat u minder gerechten hoeft te bereiden en uw doorlooptijd kunt versnellen door tijd te besparen bij het opdienen. En de schaal met oren is voorzien van twee stevige handvatten die gemakkelijk te dragen zijn, zodat het personeel de zware schaal kan vervoeren, waardoor het risico op vallen en morsen wordt verminderd. Het gietijzer is niet alleen ongelooflijk sterk, maar heeft ook een authentieke uitstraling die een rustieke charme aan uw servies toevoegt en indruk maakt op de gasten met de presentatie van hun maaltijd.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Gietijzeren Ronde Oren Schotel - 200mm |
| Korte omschrijving | Olympia gietijzeren ronde oren schotel - 200mm |
| Volledige omschrijving | Bereid en serveer eten met een sissend gevoel met deze gietijzeren oorschotel van Olympia. Het gerecht is ovenbestendig en ontworpen voor bediening van oven tot tafel - wat betekent dat u minder gerechten hoeft te bereiden en uw doorlooptijd kunt versnellen door tijd te besparen bij het opdienen. En de schaal met oren is voorzien van twee stevige handvatten die gemakkelijk te dragen zijn, zodat het personeel de zware schaal kan vervoeren, waardoor het risico op vallen en morsen wordt verminderd. Het gietijzer is niet alleen ongelooflijk sterk, maar heeft ook een authentieke uitstraling die een rustieke charme aan uw servies toevoegt en indruk maakt op de gasten met de presentatie van hun maaltijd. |
| Producttype | Schalen |
| Inhoud | 74,2cl |
| Afmetingen | 3(h) x 20(Ø)cm |
| Hoogte | 30 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productmateriaal | Gietijzer |
| EAN / Barcode | 5050984756245 |
| Gewicht | 883g |
| Bijpassende knopen | Afmetingen 200(Ø)x 30(H)mm |
| Unisex pasvorm | Materiaal Gietijzer |
| Lange mouw | Capaciteit 742 ml |
| Klassieke pasvorm | Gewicht 883g |
| Extra gegevens 5 | Kleur Glanzend Zwart |
| Extra gegevens 6 | Inductie compatibel |
| Extra gegevens 7 | Geschikt voor oven-tot-tafel-service om het aantal gerechten te verminderen |
| Extra gegevens 8 | Het vlakke kookoppervlak zorgt voor een aantrekkelijke en consistente afwerking |
| Extra gegevens 9 | Kan op alle kookoppervlakken worden gebruikt, inclusief inductiekookplaten, voor veelzijdigheid |
| Thermometerzakje en borstzak | Niet vaatwasmachinebestendig, maar gemakkelijk met de hand schoon te maken |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart |
| Handleiding | https://www.gastronoble.com/product/download?url=%2fasset%2feuro%2fmedia%2fuser_manual_olympia_cast_iron.pdf |