
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze verchroomde glazenrekken zorgen voor het veilig en hygiënisch opbergen van glaswerk. Zeer makkelijk te monteren in de baromgeving zodat de glazen snel gebruikt kunnen worden (bevestigingsmateriaal niet bijgeleverd).
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia glazenrek chroom 25,5cm |
| Korte omschrijving | 25,5(L)cm |
| Volledige omschrijving | Deze verchroomde glazenrekken zorgen voor het veilig en hygiënisch opbergen van glaswerk. Zeer makkelijk te monteren in de baromgeving zodat de glazen snel gebruikt kunnen worden (bevestigingsmateriaal niet bijgeleverd). |
| Producttype | Glazenrekken |
| Afmetingen | 7(h) x 10,5(b) x 25,4(d)cm |
| Diepte | 254 |
| Hoogte | 70 |
| Breedte | 105 |
| Materiaal | Draad |
| Productmateriaal | Draad |
| EAN / Barcode | 5050984643583 |
| Gewicht | 119g |
| Bijpassende knopen | Stijlvolle chroomkleurige uitvoering |
| Unisex pasvorm | Stevige constructie voor een lange levensduur |
| Lange mouw | Geschikt voor glazen met steel en een voet met een maximale diameter van 70mm |
| Thermometerzakje en borstzak | Compact, ruimtebesparend model |
| Dubbele sluiting | Uw meest gebruikte glaswerk altijd binnen handbereik |
| Omgeslagen manchetten | Eenvoudig op de door u gewenste plek te installeren |
| Kleur | Zilver |
| Kleur (CSV) | Zilver |