
€ 10,15 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Deze basis is ontworpen om hete potten en pannen rechtstreeks op tafel te serveren, iets waar uw gasten onder de indruk en blij mee zullen zijn. Het dikke Hevea-hout absorbeert de warmte zeer efficiënt en beschermt de tafel eronder. Ook de natuurlijke marmering van het Hevea-hout ziet er zeer aantrekkelijk uit en straalt een rustieke en huiselijke charme uit voor uw servies. De twee handvatten eronder zorgen voor gemakkelijk en stabiel tillen, waardoor het risico op vallen van de basis wordt verminderd.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Hevea Bord Voor Gietijzer Ronde Sizzler 254mm Voor Gj556 |
| Korte omschrijving | Olympia Hevea bord voor gietijzeren ronde schaal 254mm voor gj556 |
| Volledige omschrijving | Deze basis is ontworpen om hete potten en pannen rechtstreeks op tafel te serveren, iets waar uw gasten onder de indruk en blij mee zullen zijn. Het dikke Hevea-hout absorbeert de warmte zeer efficiënt en beschermt de tafel eronder. Ook de natuurlijke marmering van het Hevea-hout ziet er zeer aantrekkelijk uit en straalt een rustieke en huiselijke charme uit voor uw servies. De twee handvatten eronder zorgen voor gemakkelijk en stabiel tillen, waardoor het risico op vallen van de basis wordt verminderd. |
| Producttype | Plankjes |
| Afmetingen | 1,9(h)cm |
| Hoogte | 19 |
| Materiaal | Heveahout |
| Productmateriaal | Heveahout |
| EAN / Barcode | 5050984756153 |
| Gewicht | 432g |
| Bijpassende knopen | Afmetingen 254(Ø)x 19(H)mm |
| Unisex pasvorm | Materiaal Hevea |
| Lange mouw | Gewicht 432g |
| Klassieke pasvorm | Kleur Bruin |
| Extra gegevens 5 | Kleur licht hout |
| Extra gegevens 6 | Voor gebruik met gietijzeren schotel met ronde oren FW817 |
| Extra gegevens 7 | Perfect voor bediening aan tafel |
| Extra gegevens 8 | Presenteer warm eten van oven tot tafel |
| Extra gegevens 9 | n |
| Kleur | Bruin |
| Kleur (CSV) | Zwart |