
€ 107,68 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Stevige houten stoepborden voorzien van eenvoudig te reinigen melamine schrijfborden. Ideaal voor restaurants, cafés en terrassen om de dagelijkse aanbiedingen onder de aandacht te brengen.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia houten stoepbord 85x50cm |
| Korte omschrijving | Maat S | Schrijfvlak: 62x40cm |
| Volledige omschrijving | Stevige houten stoepborden voorzien van eenvoudig te reinigen melamine schrijfborden. Ideaal voor restaurants, cafés en terrassen om de dagelijkse aanbiedingen onder de aandacht te brengen. |
| Producttype | Stoepborden |
| Afmetingen | 50(h) x 85(b)cm |
| Hoogte | 500 |
| Breedte | 850 |
| Materiaal | Hout |
| Productmateriaal | Hout |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| EAN / Barcode | 5050984327483 |
| Gewicht | 3,6kg |
| Bijpassende knopen | Met ketting voor optimale positionering en stabiliteit |
| Unisex pasvorm | Slijtvast melamine bord voor langdurig gebruik |
| Lange mouw | Volledig vernist, water- en weerbestendig frame |
| Klassieke pasvorm | Weegt 3,6kg |
| Thermometerzakje en borstzak | Eenvoudig te reinigen met Securit krijtbordreiniger Y994 (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Dubbele sluiting | Met stabiele rubberen pootjes ter bescherming tegen waterschade |
| Omgeslagen manchetten | Opklapbaar en zo compact op te slaan |
| Kleur | Bruin |