
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Koffiekop 23cl stapelbaar. Prijs per 12 stuks.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Ivory stapelbare koffiekopjes 206ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | Koffiekop 23cl stapelbaar. Prijs per 12 stuks. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Bekers/kopjes |
| Inhoud | 206 ml |
| Materiaal | Steengoed |
| Productmateriaal | Steengoed |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984001918 |
| Gewicht | 2,66kg |
| Kleur | Crème |
| Kleur (CSV) | Ivoor |
| Type serviesgoed | Koppen |