
€ 33,26 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
96ml.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Kiln melkkan krijtwit 96ml (6 stuks) |
| Korte omschrijving | 96ml |
| Volledige omschrijving | 96ml. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Kannen |
| Inhoud | 9,6cl |
| Afmetingen | 6,4(Ø)cm |
| Hoogte | 61 |
| Breedte | 60 |
| Materiaal | Porselein |
| Productmateriaal | Porselein |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| EAN / Barcode | 5050984600197 |
| Gewicht | 120,2g |
| Bijpassende knopen | Door de handgeschilderde rand heeft ieder stuk een unieke afwerking |
| Unisex pasvorm | Levenslange dekking onder de Nisbets Chipgarantie |
| Thermometerzakje en borstzak | Het reactieve glazuur geeft de afwerking extra textuur |
| Dubbele sluiting | Rustieke uitstraling |
| Omgeslagen manchetten | Vaatwasserbestendig |
| Kleur | Wit |
| Kleur (CSV) | Wit |