
excl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Creëer een stijlvolle tafelsetting met deze zwarte coupeborden uit de Olympia Cafe collectie. De borden zijn gemaakt van aardewerk met opgerolde randen voor extra bestendigheid en zijn oven-, magnetron- en vaatwasmachinebestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia koffiekop zwart - 170ml (12 stuks) |
| Korte omschrijving | 170 ml/5,74 oz. Verpakkingshoeveelheid: 12 |
| Volledige omschrijving | Creëer een stijlvolle tafelsetting met deze zwarte coupeborden uit de Olympia Cafe collectie. De borden zijn gemaakt van aardewerk met opgerolde randen voor extra bestendigheid en zijn oven-, magnetron- en vaatwasmachinebestendig. |
| Aantal per doos | 12 |
| Producttype | Bekers/kopjes |
| Inhoud | 0.17 L |
| Afmetingen | 7,8(h) x 4,8(Ø)cm |
| Diepte | 97 |
| Hoogte | 78 |
| Breedte | 71 |
| Materiaal | Steengoed |
| Productmateriaal | Steengoed |
| EAN / Barcode | 5050984723803 |
| Gewicht | 190g |
| Bijpassende knopen | Inhoud van 170 ml |
| Unisex pasvorm | Mix en match kleuren |
| Lange mouw | Kleur: zwart en wit |
| Klassieke pasvorm | Gewicht: 0,19 kg |
| Extra gegevens 9 | Zachtgewalste en chipbestendige randen |
| Thermometerzakje en borstzak | Gemaakt van steengoed |
| Dubbele sluiting | Oven-, magnetron- en vaatwasserbestendig |
| Kleur | Zwart |
| Kleur (CSV) | Zwart & wit |