
€ 13,90 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Op zoek naar een veelzijdig glas voor achter uw bar? Zoek niet verder dan de hoge hi-ball glazen van Olympia. Met hun rechte randen en minimalistisch design zijn deze 320ml glazen perfect voor het serveren van een breed scala aan drankjes, van verse vruchtensappen tot halve pints bier, waardoor ze ideaal zijn voor commerciële omgevingen. Hun lange vorm is perfect voor het serveren van drankjes met ijs en lange cocktails - terwijl ze klanten toch een redelijke portie geven. Daarnaast verbetert de dikke, verzwaarde basis de stabiliteit en vermindert het risico op ongelukkige morsingen.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia Lange Hi Ball Tumblers 320ml (6 Stuks) |
| Korte omschrijving | 320ml. Pakket Aantal: 6 |
| Volledige omschrijving | Op zoek naar een veelzijdig glas voor achter uw bar? Zoek niet verder dan de hoge hi-ball glazen van Olympia. Met hun rechte randen en minimalistisch design zijn deze 320ml glazen perfect voor het serveren van een breed scala aan drankjes, van verse vruchtensappen tot halve pints bier, waardoor ze ideaal zijn voor commerciële omgevingen. Hun lange vorm is perfect voor het serveren van drankjes met ijs en lange cocktails - terwijl ze klanten toch een redelijke portie geven. Daarnaast verbetert de dikke, verzwaarde basis de stabiliteit en vermindert het risico op ongelukkige morsingen. |
| Aantal per doos | 6 |
| Producttype | Longdrinkglazen |
| Inhoud | 320 ml |
| Afmetingen | 16,5(h) x 7,5(Ø)cm |
| Hoogte | 165 |
| Materiaal | Soda lime |
| Productmateriaal | Soda lime |
| Hoofdmateriaal | Kalkzeep |
| EAN / Barcode | 5050984771538 |
| Gewicht | 201g |
| Bijpassende knopen | Smalle vorm, ideaal voor gebruik met lange dranken |
| Unisex pasvorm | Gerolde randen voor duurzaamheid en chippreventie |
| Lange mouw | Verzwaarde basis helpt de stabiliteit te verbeteren en morsen te verminderen |
| Klassieke pasvorm | Zeer geschikt voor bars en restaurants |
| Extra gegevens 5 | Vaatwasmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |