
€ 61,70 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Glazen met rechte zijden, veelzijdig in gebruik en geschikt voor diverse gelegenheden. Geschikt voor diverse dranken. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia longdrinkglazen 285ml zonder vulstreep (48 stuks) |
| Korte omschrijving | 48 stuks | 285ml |
| Volledige omschrijving | Glazen met rechte zijden, veelzijdig in gebruik en geschikt voor diverse gelegenheden. Geschikt voor diverse dranken. Vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 48 |
| Producttype | Longdrinkglazen |
| Inhoud | 285 ml |
| Afmetingen | 12,7(h) x 6,57(Ø)cm |
| Hoogte | 126.5 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5055757103707 |
| Gewicht | 12,22kg |
| Bijpassende knopen | Glasspoelmachinebestendig voor snelle en hygiënische reiniging |
| Unisex pasvorm | Chipbestendige gerolde randen |
| Lange mouw | Zonder vulstreep en CE-markering |
| Thermometerzakje en borstzak | Longdrinkmodel is ideaal voor dranken met ijs |
| Dubbele sluiting | Stabiele en stevige voet voor stabiliteit |
| Omgeslagen manchetten | Minimalistisch design past bij allerlei soorten drankjes |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |