
€ 71,38 incl. BTW
Betaal snel met je favoriete methode of achteraf op factuur
Glazen met rechte zijden, veelzijdig in gebruik en geschikt voor diverse gelegenheden. Geschikt voor diverse dranken. Vaatwasserbestendig.
| Brand | Olympia |
| Productnaam | Olympia longdrinkglazen 340ml (48 stuks) |
| Korte omschrijving | 48 stuks. Glas. 340ml |
| Volledige omschrijving | Glazen met rechte zijden, veelzijdig in gebruik en geschikt voor diverse gelegenheden. Geschikt voor diverse dranken. Vaatwasserbestendig. |
| Aantal per doos | 48 |
| Producttype | Longdrinkglazen |
| Inhoud | 340 ml |
| Afmetingen | 15,1(h) x 6,4(Ø)cm |
| Hoogte | 151 |
| Materiaal | Glas |
| Productmateriaal | Glas |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| EAN / Barcode | 5050984318214 |
| Gewicht | 12,72kg |
| Bijpassende knopen | Geleverd in voordelige bulkverpakking van 48 stuks |
| Unisex pasvorm | Gerolde randen voor extra stevigheid en chipbestendigheid |
| Thermometerzakje en borstzak | Moderne en elegante uitstraling met rechte wanden |
| Dubbele sluiting | De dikke, verzwaarde bodem zorgt dat de glazen stabiel staan |
| Omgeslagen manchetten | Glasspoelmachinebestendig |
| Kleur | Helder |
| Kleur (CSV) | Transparant |
| Geschikt voor | Casual |